Најдолгите славни врски во Hollywood

Најдолгите славни врски во Hollywood

Тешко е да се одржи врска и брак кога постојано се наоѓата под лупата на медиумите.Неколку парови ги чуваат браковите приватни но други ги емитуваа сите валкани работи што им се случуваат.Овие познати парови може да се поделат на најдобрите совети и трикови за среќни врски,но сите тие имаат едно заедничко нешто траеле со децении.Но ние денес ќе се запознаеме браковите кои успеале и покрај славната.

Еве некои од најдолгите врски со славните:

Викторија и Дејвид Бекам-Модната дизајнерка и познатиот фудбалер се во брак уште од 1999 година и покрај сите шпекулации за развод,до ден денес се заедно,а од нивниот брак имаат 3 синови и една ќерка.

Сара Џесика Паркер и Метју Бродерик-Оваа славна актерка е во брак со нејзин колег имаат три дечиња.

Џулија Робертс и Даниел Модер-Оваа славна двојка е во брак веќе 14 години.Но секогаш изгледаат секогаш како да се запознале вчера.

Слични вести

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *