Amazon Prime Day 2020: целото наше најново покритие.

Вклучувајќи зделки што се случуваат надвор од Амазон, исто така.

Amazon Prime Day 2020 е пред нас, со почеток во 12 часот наутро PT / 3 часот наутро ET, вторник, 13-ти октомври, и ќе трае до 12 часот наутро PT / 3:00 часот ET среда, 14-ти октомври. Ја знаете вежбата: Амазон попушта еден куп производи, вклучително и технологија, за годишниот премиер ден што е ексклузивен за луѓето кои се пријавени на Амазон премиер. Обично се случува во јули, но глобалната пандемија е најверојатен виновник зошто е туркана до октомври.

Без разлика дали само ги прегледувате производите или се надевате дека ќе ги завршите сите ваши празници пред да се појават Црниот петок и Сајбер понеделник, ние навлеговме длабоко во зделките за да ги понудиме најдобрите достапни понуди. Ofе најдете некои од најниските цени на додатоците за игри, 4K телевизори со OLED панели, полначи, лаптопи и многу повеќе. Дополнително, опфативме и други трговци што не се од Амазон и кои прават зделки за кои треба да знаете.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments