Објавено видео што ги прикажува идните иновации со Android 12!

Google се подготвува да сподели повеќе детали за Android 12, објавен во февруари, на настанот за програмери што ќе се одржи во наредните денови. Некои информации откриени пред настанот ни покажуваат што да очекуваме.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments