Моментална состојба на криптовалутите! Bitcoin ТОНЕ!

Најпознатата криптовалута Bitcoin продолжува да губи од вредност. Генерално целата криптоберза е во пад! Ethereum исто така нагло падна од вредност.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments