Брус Вилис во нов акционион филм „Тешко убиен“

Знаеме дека ова е жанр во кој тој сака да бега диво. Но, овој пат,Брус Вилис нема да биде главниот протагонист, кој брза меѓу куршумите во акцијата ТЕШКО УБИЕН. Можете да го видите во првиот трејлер на филмот, во режија на Мет Ескандари.

Брус Вилис во првиот трејлер на акцијата „Тешко убие“

Вилис и Ескандари заедно соработуваат по трет пат во две години. Нивните претходни проекти вклучуваат Траума центар и Survive the Night.

 Премиерата е најавена за 28 август во избрани кина и дигитални платформи.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments