НЕВЕРОЈАТНО! Cyrsis, Hitman 4 на OnePlus 6T?!

Јутјубер кој го инсталира Windows 11 на моделот OnePlus 6T ги тестираше Crysis и Hitman 4: Blood Money на овој уред. Изненадувачката изведба на овие игри кои всушност се развиени за компјутер.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments