Bitcoin-от драстично порасна по објавата на Elon Musk!

Денеска се случи вистинска бомба на криптоберзата! Познатиот Elon Mask, ја ажурираше својата биографија на социјалната мрежа Twitter и се случи вистински БУМ. Моментално криптовалутата Bitcoin е на 36810 американски долари! Се очекува сеуште да расте!

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments