Објавено првото видео на игра за FIFA 22!

Објавено е првото видео за игра за FIFA 22, кое беше објавено минатата недела.

Electronic Arts, како што се сеќавате, ја објави новата игра на FIFA минатата недела. Со ова соопштение, компанијата за издавачи, која даде неколку важни изјави за тоа какви новини ги чекаат играчите во FIFA 2022, излезе со видео записот за игра на FIFA 22, кој играчите со нетрпение го очекуваат денес.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments