Fortnite конечно додава автомобили во играта

Fortnite конечно додава автомобили во играта

Fortnite конечно додава автомобили во играта. Ажурирањето на „ Joy Ride“ доаѓа во среда  5 август.Тоа не е само име.Тоа е предупредување се вели во твитот покрај сликата на сино-црвениот автомобил со лого што го чита Whiplash.

Нова Атлантида-како област наречена Coral Castle исто така беа откриени во мапата оваа недела изјави тоа е северно од Sweaty Sands со замок кој стои во одводнување на поплавите.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments