Јеер објави нови фотографии од новиот Grand Wagoneer SUV

Јеер објави нови фотографии од новиот Grand Wagoneer SUV

Jeep изминатиов период работеше на нешто големо. Новите фотографии од социјалните мрежи ни го доловуваат колку всушност новиот Grand Wagoneer e „голем“.

Ова маестрално возило се очекува да биде објавено на 3ти Септември годинава. На тој ден конечно ќе го видиме новиот Grand Wagoneer целосно „откриен“.

Новите фотографии откриваат големиот стаклен кров и профилот на афтомобилот. Подобар поглед на возилото може да видиме на 3ти Септември кога тој официјално ќе биде објавен и пуштен на пазарот на автомобили.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments