Моментална состојба на криптовалутите! (Петок 15:00)

По блокадата на Кина врз Bitcoin-от, најпознатата криптовалута вртголаво губи вредност. Исто така другите криптовалути се во пад!

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments