Моментална состојба на криптовалутите! Четврток 14:02!

После контроверзните одлуки на Кина, најпознатата криптовалута Bitcoin држи резизтенција на околу 33.000 американски долари. Во иднина се очекува Bitcoin да порасте.

Исто така Ethereum се опоравува после разбранетиот крипто маркет!

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments