Моментална состојба на криптовалутите! Bitcoin на границата од 57.000 американски долари!

После фуриозниот раст на скоро сите алткоини, криптоберзата моментално е во благ пад! Bitcoin се наоѓа на границата околу 57.000 американски долари. Ethereum пак ја помина границата од 2000 американски долари!

Еве како изгледа криптоберзата во моментов!

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments