Моментална состојба на криптовалутите!

Криптоберзата е сеуште во пад. Bitcoin-от е моментално на границата од 35.000 американски долари. Ethereum-от пак падна на 2400 американски долари.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments