МОМЕНТАЛНА СОСТОЈБА НА КРИПТОВАЛУТИТЕ! UniSwap блеска!

Криптоверзата е во пораст. Во последниот ден берзата порасна за 2.43%. Ethereum руши рекорди. Bitcoin-от е околу 33.000 американски долари. Коинот UniSwap во последното деноноќие порасна за 16.21%.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments