Можете да го украсите вашиот стил во Switch Pokemon со овие додатоци на Хори.

Пред-нарачки отворен „празник 2020“.

Ако имате покемони во мозокот со неизбежното ослободување на следната експанзија на Покемон меч и Шилд, Хори има многу додатоци за убав изглед на патот што ќе ви помогне да го искористите вашиот Nintendo Switch со саканите џебни чудовишта, вклучувајќи куќички за носење, кожи за вашиот Switch Lite, па дури и тематски верзии на контролорот за зафат на Хори Split Pad Pro.

За жал, ако сега се заложивте за купување на некои нови додатоци, сè уште не можете да го сторите тоа. Твитот на Хори вели дека пред-нарачките доаѓаат „празник 2020“, па се надевам дека тоа значи дека наскоро ќе започнат. Ако сакате да започнете да планирате што одговараат на вашиот буџет сега, изложбата на онлајн продавници на Хори барем ги наведува цените.

Ако во меѓувреме апсолутно мора да купите некоја стока за покемони, има многу што да прелистате на веб-страницата на Центарот за покемони. Продавницата дури сега има предмети со тематика на Ноќта на вештерките, како што е овој сад со бонбони Генгар и плиша од покемони, облечени како други покемони. Преслатко!

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments