Најдобри зделки на мобилните телефони денес на Amazon Prime Day 2020

Најдобри зделки на мобилните телефони денес на Amazon Prime Day 2020

Од денес започна продажбата на Amazon Day Day 2020. Дводневната продажба носи стотици попусти и понуди на популарни мобилни телефони,телевизори, лаптопи слушалки и друга електроника. Prime Day е годишна глобална продажба на настани што е отворена исклучиво за членовите на премиерот Амазон. Оваа година продажбата се одвива само во Индија поради тековната пандемија на коронавирус. Скениравме преку стотици зделки за да ви доставиме најдобри понуди и понуди од првиот ден на продажниот настан на Amazon Day Prime 2020. Најдобри зделки на мобилните телефони Apple iPhone 11, OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro, Redmi K20 Pro (6), Samsung Galaxy S10. Најдобри зделки за електроника OnePlus ‘Q1 серија 55-инчен паметен QLED телевизор,популарните слушалки Bose QuietComfort 35,HP Pavilion 15,6-инчен гејмерски лаптоп, Echo Dot во пакет заедно со Wipro 9W.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments