Најспецифични Marvel Карактери

Најспецифични Marvel Карактери

Филмови беа одлични и се навикнавме на ликовите во нив дури и ако нивниот улога не беше најголема.Има многу од оние кои се кријат зад маските или поминуваат часови во шминка и излегуваат во потрага по феноменален но скоро непрепознатлив.Денес ви покажам како изгледаат некои од актерите кои ги играат овие фантастични ликови.Нема да ги препознаете каква трансформација прават!

Josh Brolin – Thanos

 Zoe Saldana – Gamora

 Karen Gillan – Nebula

Pom Klementieff – Mantis

Paul Bettany – Vision

 Lee Pace – Ronan

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments