На SuperBowl беше објавен трејлерот на последниот филм од франшизата Fast & Furious! [ВИДЕО]

Објавен е трејлерот од SuperBowl за 31 секунда од F9: The Fast Saga, во кој ќе има имиња како Вин Дизел, Шарлиз Терон и Џон Сина. Трејлерот објавен под името Big Game, ни овозможува да видиме многу сцени од филмот.

Вчера се одржа SuperBowl, еден од најголемите спортски настани во светот. Додека оваа голема борба беше проследена со интерес од целиот свет, рекламите што беа емитувани заедно со неа овозможија многу филмови и серии за кои очекувавме да излезат на виделина. На оваа посебна вечер беше објавен и трејлерот за „Big Game“ на F9: The Fast Saga, новиот филм на Брзи и бесни, една од најпознатите светски филмски серии.

Филмот, кој вообичаено се планира да излезе на 22.05.2020 година, но беше одложен поради COVID-19, излезе со приколка која беше многу слична на приколката што беше објавена на SuperBowl минатата година. На крајот на краткиот трејлер од 31 секунда, фразата „Наскоро во кино“ привлече внимание. Во моментов не е познато дали F9: Брзата сага, што е предвидено да излезе на 28 мај 2021 година, ќе биде објавена во нашата земја во овој период. Како што знаете, поради пандемијата, киносалите се затворени, како и многу места.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments