OnePlus Nord конечно прикажан

OnePlus Nord конечно се појавува вo реклама

OnePlus Nord добива многу публицитет во последно време и од сите вистински причини, исто така. Ова ќе биде првиот уред OnePlus по објавувањето на оригиналот кој ја враќа компанијата во корен и ќе донесе повеќе прифатливи паметни телефони на пазарот.

Досега, слушнавме само за уредот без никакви реални информации за тоа како ќе изгледа, но сега серија протекување од рекламата Амазон откриваат неколку клучни детали за телефонот.

Информациите се добиени од познатиот советник Бен Гескин кој сподели три слики на својот профил на Твитер. Еден од нив го покажува задниот дел на уредот, додека двe го прикажуваат предниот.

Паметниот телефон изгледа како 2020 како што би очекувал. Сепак, ние ве предупредуваме дека ова се слики од реалниот живот, а не со највисок квалитет.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments