Протекоа фотографии од римејкот на Prince of Persia Sands of Time

Протекоа фотографии од римејкот на Prince of Persia Sands of Time

Добивавме информации за новиот римејк на Prince of Persia Sands of Time одвреме на време од кога беше објавена, но неодамна се случи најголемиот проток на информации откако руската компанија UPlay објави кратко видео и фотографии од играта. Еве некои од фотографиите:

Графички, играта не е много импресивна, но сеуште со нетрпение го очекуваме нејзиното очекување, надевајќи се дека ќе испадне одлично.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments