iPhone XS Silicone Case

590 ден

Дизајнирана за iPhone X, оваа силиконска футрола совршено се вклопува преку страничните копчиња и нежно ги следи линиите на Вашиот уред. Свилен силиконски финиш, мек на допир, дава неверојатно добро чувство во вашите раце. Не треба да ја отстраните оваа футрола, дури и кога безжично го полните вашиот iPhone X.
Clear
SKU: 93358 Category:

Description

Материјал
Силикон
iPhone компатибилност
iPhone X

Additional information

Боја

Black, Blue Horizon, Cornflower, Hibiscus, Lavender Gray, Mellow Yellow, Midnight Blue, Nectarine, Pacific Green, Papaya, Pink Sand, Red, Spearmint, White

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “iPhone XS Silicone Case”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *