iPhone XR Silicone Case

590 ден

Дизајнирана за iPhone XR, оваа силиконска футрола совршено се вклопува преку страничните копчиња и нежно ги следи линиите на Вашиот уред. Свилен силиконски финиш, мек на допир, дава неверојатно добро чувство во вашите раце. Не треба да ја отстраните оваа футрола, дури и кога безжично го полните вашиот iPhone XR.
Clear
SKU: 93357 Category:

Description

Материјал
Силикон
iPhone компатибилност
iPhone XR

Additional information

Боја

Baby Blue, Beige, Black, Cornflower, Midnight Blue, Papaya, Pink Sand, Red, White

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “iPhone XR Silicone Case”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *