Резервации за Galaxy Note 20

Samsung отвори резервации за Galaxy Note 20

Galaxy Unpacked е веднаш зад аголот исто така и новите уреди Galaxy S20, S20+, и S20 Ultra.

Samsung објавија дека можете да резервирате уште сега , со раната резервација први си обезбедувате преднарачка на новиот Samsung Galaxy Note 20 или Note 20 Ultra 5G.

Цената на резервација чини 50 долари , но сепак нема да можете да ја употребите при плаќањето на телефонот.

Резервацијата за Galaxy Note може да ја пополните на овој линк. Купонот што ви следува од 50 долари би можеле да го искористите за смартчасовник или некој други гаџети што ги нуди Samsung.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments