Riders Republic игра со екстремни спортови

Ако сте од тие луѓе што обожаваат адреналин ви ја препорачуваме оваа игра

Направена од тимот кој беше задолжен за критички-признаената Steep, Riders Republic ќе ви дозволи да навлезете во отворен свет и да ги проверите вашите вештини со скии, сноуборди, бицикли.

Доколку сакате ММО, но и екстремни спортови, штотуку најавената игра од Ubisoft се чини дека ќе биде игра само за вас.

Огромниот свет првенствено се состои од националните паркови на САД. На локации како Кањон Брајс, Јосемит, или планината Мамут можете да се тркате сами или со вистински лица.

Оваа ММО игра ќе ви дозволи трки со до 50 други играчи.

Riders Republic ќе излезе во февруари 2021 година.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments