Најавена RoboCop: Rogue City!

Teyon ја претстави RoboCop: Rogue City, игра за стрелачи во прво лице.

Нова игра RoboCop беше најавена на настанот Nacon Connect од Terminator: Resistance и Rambo: The Video Game на видео игри Teyon. RoboCop: Rogue City, игра за стрелачи во прво лице, ќе раскаже сосема нова приказна која целосно се држи до класичниот изглед на RoboCop од 80-тите години на минатиот век.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments