Супер Марио Tag Heuer!

TAG Heuer го претстави својот нов паметен часовник Поврзан со темата Супер Марио.

Швајцарскиот производител на луксузни часовници TAG Heuer, кој изминатите денови најпрво предизвика љубопитност со промотивна слика, конечно ја крена завесата на својот нов специјален паметен часовник со тематски Супер Марио. Така, се покажа дека паметниот часовник е ограничена верзија на верзијата на моделот TAG Heuer’s Connected Wear OS.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments