Новата игра на Tom Clancy’s ќе биде објавена денеска!

Ubisoft го започна одбројувањето за играта на новиот Tom Clancy преку својата официјална сметка на YouTube.

Ubisoft, која привлече голема публика со серијата на Том Кленси, неодамна ја сподели добрата вест за играта на новиот Tom Clancy со играчите. Објавувајќи дека пред кратко време ќе ја објави играта на новиот Tom Clancy од своите официјални сметки на социјалните мрежи, Ubisoft објави дека ќе организира настан денес во 21:00 часот..

Засега е непознато какво соопштение објави Ubisoft на овој настан. Сепак, според информациите обезбедени од извори блиски до студиото за програмери, се смета дека оваа игра е The Division: Heartland.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments