Објавен официјален трејлер за FIFA 22! [ВИДЕО]

EA Sports го објави првиот официјален трејлер за игра за FIFA 22.

EA Sports, која објави промотивно видео за FIFA 22 минатата недела, сега се појавува со трејлерот за игра на FIFA 22. Во објавениот трејлер за игра, беа откриени многу важни детали, од тактичка вештачка интелигенција до ремонт на перформансите на голманот.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments