Видео од новиот Mercedes Ѕ класа

Снимка на новиот Mercedes Ѕ класа

Мерцедес неодамна го откри ентериерот на новата S класа, а очигледно дизајнот на надворешноста на овој автомобил повеќе не е тајна.

На снимката се прикажува скоро целосно оголено возило, додека се замаскирани деловите околу предната и задната светлосна група.

Официјалната премиера на новиот Mercedes S класа е закажана за 2. септември.

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments