Моментална состојба на криптовалутите! Bitcoin во пад!

Криптоберзата е во остар пад. Најпознатата криптовалута во светот последните неколку дена е во голем пад. Од 60.000+ американски долари моментално е на 49.000 американски долари. Ќе продолжиме да го следиме Bitcoin-от кој се очекува уште повеќе да падне следниве денови!

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments