Моментална состојба на криптовалутите! Сабота!

Stocks price in downtrend mode indicates global economy enter recession

По објавата на Елон Маск дека компанијата Tesla повеќе нема да прифаќа плаќања со Bitcoin падна како бомба во криптосветот. Најпознатата криптовалута Bitcoin падна нагло. Исто така и другите валути изгубија вредност!

Еве како изгледа моменталната состојба на криптовалутите!

0 0 vote
Article Rating

Поврзани вести

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments